02 اسفند 1397
En | 

نشست صمیمی و بی واسطه معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت راه و شهرسازی با کارکنان اداره کل مسکن و شهرسازی استان

تاریخ انتشار: پنجشنبه 15 آذر 1397|   بازدید: 25 |  print
 

سید سعید سید علائی معاونت توسعه و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی طی سفر یکروزه به استان سمنان با مدیران و جمعی از کارکنان اداره کل مسکن و شهرسازی این استان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل مسکن و شهرسازی استان سمنان ایشان در این سفر  با حضور در سالن جلسات اداره کل در دیداری صمیمی و بی واسطه با مدیران، معاونین و جمعی از پرسنل اداره کل مسکن و شهرسازی استان پای صحبت ایشان نشست و از نزدیک در خصوص مسائل و مشکلات و درخواستهای به گفتگو پرداخت. در این جلسه ابتدا تعدادی از کارکنان به بیان درخواستها و کاستی ها ی موجود از جمله عدم تبدیل وضعیت، همسان نبودن حقوق و مزایا با سایر دستگاهها، همسان نبودن حقوق پرسنل قراردادی با پیمانی و رسمی، کمبود فضای اداری، کمبود نیروی متخصص و سایر مسائل پرداختند.

            در ادامه معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت راه و شهرسازی ضمن تبریک و تقدیر و تشکر از کلیه پرسنل اداره کل به مناسبت موفقیت در رتبه اول وزارت راه و شهرسازی در امر برپایی نماز جماعت، کسب این عنوان را حاصل تلاش خالصانه مجموعه همکاران مومن این وزارتخانه عنوان کرد.

 

 

     ایشان در ادامه در خصوص مباحث مطرح شده توسط کارکنان این اداره کل ضمن تقدیر از تلاش و زحمات کارکنان با وجود همه کاستی ها افزودند؛ علت اکثر این موارد و اشکالات، عدم ابلاغ ساختار تشکیلات جدید در این اداره کل می باشد و اظهار امیدواری کرد هر چه سریعتر و به پیشنهاد و مکاتبه مدیر اداره کل در خصوص ابلاغ چارت جدید، تکمیل فضای اداری، جذب منابع مالی در خصوص تأمین و جبران مزایای پرسنل، درخواست انتصاب نیروهای قراردادی در پست های تعیین شده و برخورداری از مزایای آن تا حد زیادی  این مسائل و مشکلات مرتفع گردد.

     در پایان این جلسه نیز مهندس دهقان سرپرست اداره کل مسکن و شهرسازی استان ضمن تقدیر و تشکر از حضور آقای سید علائی در جمع کارکنان آن اداره کل ابراز امیدواری کرد این جلسه و گفت و گوی بی واسطه با کارکنان مایه قوت قلب و افزایش انگیزه پرسنل در ادامه خدمت گزاری باشد . وی افزود با توجه به اینکه اکثر همکارانی که در پستهای اداری مشغول هستند به صورت سرپرست مدت مدیدی خدمت می کنند و خواستار تبدیل وضعیت می باشند انشاالله با توجه ویژه و تعیین تکلیف ساختار تشکیلات اداری این اداره کل هرچه سریع تر شرایط بهتری برای انجام امور مهیا گردد.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد